Pobyt v TME, blízko Košíc – pozvánka!

֍ POBYT v TME ֎

Možno už niekto skúsil, možno ste o tejto terapii „POBYT v TME“ ešte nepočuli.
Preposielam nadšenú výzvu moje mamimy – psychologičky:
Pozýva Vás, ktorí by chceli zažiť čo všetko sa dá zistiť o sebe „PO TME“.
Je skúsenou psychologičkou a terapeutkou a práca s alternatívnymi terapiami je pre ňu celoživotný koníček.

֎

Ahojte všetci 🙂 Po 9tich dňoch som včera vyliezla z „tmy“ /terapia tmou, Dunkelterapie/ o 4 kilá ľahšia, odpočinutá, očistená a nadšená 😁😇. Pozývam všetkých unavených alebo len hľadajúcich k sebe do Vyšného Čaju (pri Košiciach) na túto “ dovolenku snov“ v bezpečnom prostredí „tmy – matkinho lona“ v starostlivosti profesionálneho opatrovníka, sprievodcu, psychoterapeuta – teda mňa 🙂.
Zažila som vo svojom dlhom živote mnoho úžasných kúpeľných a welness pobytov i krásnych dovoleniek v all inclusivoch po svete, ale tomuto pobytu v tme sa sa nevyrovná žiadna dovolenka z hladiska hlbokej očisty, oddychu a duchovného zisku pri stretnutí so sebou 😇.
Priďte k nám na 3 – 7 i omnoho viac dní – sladko a dosýtosti sa vyspať a oddýchnuť, reštartnúť, ísť hlbšie dovnútra, do spomienok, k zdroju, k hlbokej regenerácii a k nahliadnutiu. Pocítite príval energie, radosť zo života, objavíte svoj tvorivý potenciál, uzavriete staré záležitosti, prijmete nové rozhodnutia…🤗
.
Pobyt v tme mimo mesta.
Pobyt v tme, Vyšný Čaj.

Okrem štandardu, ktorý ponúka niekoľko málo zariadení ďaleko na západ od nás, Vám ponúkam konzultáciu, ak budete potrebovať vysvetliť čo sa vo Vás počas dní v tme deje. Taktiež svoju odblokujúcu masáž, vyrovnanie a doplnenie energie.

Teším sa na Vás 😘 Vaša priateľka a terapeutka a možno i budúca opatrovníčka v TME.
.
Dr. Katka Šáriová
kontakt: 0918 240 864