Intuitívne liečenie

Pocity a bolesť sa dajú vidieť.

Dlhý čas som nevedela ako tento druh terapie nazvať a tak o nej píšem až teraz. Tu nie som ani tak terapeutom ako sprievodcom. Učím ako spozorovať, nájsť a spoznať to, čo sa v nás deje, keď máme strach, zlosť alebo odpor.

Našu fyzickú a emocionálnu bolesť pociťujeme ako oddelené.  To, čo nás bolí na duši si však môžeme všimnúť na svojom tele, ak nás napadne sa na to dívať z iného uhla. Nikdy by nás nenapadlo, že pocity hnevu, strachu či odporu sa dajú aj „vidieť“.

Proces je u každého iný

Niekto je viac vnímavý, niekto viac rozumový. Niekedy je ťažšie „prehodiť“ pozornosť na po pocity a začas veriť tomu čo vnímam. Počas liečenia sa vyrovnávajú hladiny jednotlivých hormónov a prichádza uvoľnenie ako fyzické, tak aj psychické.

Zakaždým, keď prechádzam týmto liečením s tým istým človekom, tak ani proces ani výsledky nie sú rovnaké. Zakaždým sa človek vyberie hlbšie a hlbšie...

Intuitívne liečenie predstavujú informácie o človeku samotnom. Mnoho sa dá naučiť ak chce.

Jeden klient mi na záver povedal: „Ale keď ma toto všetko naučíte, už k Vám nebudem musieť chodiť!“ a ja som povedala, že je to skvelé a že ak sa mu to podarí, tak to budem rada :o)

„Vaše vízie budú jasné len vtedy, keď sa pozriete do svojho vlastného srdca. Kto sa pozerá len smerom von, sníva; kto sa pozerá dovnútra, prebúdza sa.“

Carl Gustav Jung

Nikto nás neučil ako sa dívať „do seba“ a je málo ľudí, ktorí vedia ako na to alebo že sa to vôbec dá. Že tak môžeme pochopiť svoje fyzické bolesti a aj to „ako to vyzerá“, keď sa na nás tlačia emócie.

Je to veľmi zaujímavý svet,ktorý ak nájdeme, tak nám pomôže nájsť rovnováhu v ťažkých chvíľach.

Ako dlho trvá terapia?

Terapia - Intuitívne liečenie trvá obvykle 90 - 120 minút.