Prednášky a Kurzy

Vzdelanie nemá konca. Nie je to o tom, že prečítate knihu, prejdete testom, alebo ukončíte školu. Celý život, od momentu narodenia až do smrti, je procesom učenia.

Jiddu Krishnamurti

Školenia alebo pýtať sa je dôležité !

Získavať stále nové informácie aj praktické skúsenosti predstavuje spôsob ako sa zdokonaliť v tom čo robíme. To, čo sa naučíme na kurzoch alebo z kníh je základ. No vždy je nejaká informácia, ktorá nám môže pomôcť pri riešení situácií pri práci s klientmi. Na každom seminári, prednáške či  kurze príde aspoň jedna informácia, ktorá je dôležitá!

Ak sa chceme niečo dozvedieť, treba sa pýtať! Otázky, ktoré mi účastníci kladú na kurzoch alebo prednáškach prinášajú odpovede na problémy, ktoré ich zaujímajú najviac.

Rukami mi prešlo mnoho klientov a o problémoch, ktoré som musela riešiť sa v knihách a príručkách nepísalo. Každou terapiou, s každým klientom prichádzali nové poznatky a zručnosti, s ktorými sa delím na školeniach s ďalšími "poznatkami chtivými".

Hľadanie odpovedí

Hľadanie odpovedí na Vaše otázky, riešenie problémov s ktorými sa stretávate či ešte len môžete stretnúť – to je zmyslom prednášok a kurzov. A zvlášť workshopov, kde sa venujeme praktickým riešeniam pri Vašej práci s klientmi.

Na tejto stránke nájdete termíny prednášok a kurzov, ktoré počas roka organizujem alebo na ktorých sa zúčastňujem ako lektor. V Košiciach, Nitre, Trnave, Galante – no je možné zorganizovať prednášku, či kurz kdekoľvek na Slovensku.

Máte záujem o niektorú prednášku, či kurz?

Máte záujem o niektorú z tém z predošlých prednášok, kurzov alebo workshopov v oblasti Metamorfnej – motýlej masáže, Sviečkovania alebo Intuitívnej terapie?

Napíšte mi cez Kontaktný formulár alebo zavolajte. Určite nájdeme spoločnú tému aj termín : )

Teším sa na stretnutie, počutie, videnie a na všetky Vaše otázky!

Maruška

Najbližšie prednášky

Žiadna udalosť nebola nájdená!

Nie len poznanie, ale učenie sa.  Nie byť v cieli, ale prichádzať na podstatu veci – to je to, čo dáva najväčší úžitok.

 Carl Friedrich Gauß