ČAKRY a terapeutické sviečky – kurz, Košice, 9.11.2019

Čakry sú energetické centrá v tele človeka, ktoré sú už v dnešnej dobe mnohým dobre známe. Ich umiestnenie, ako pracujú a ich fyzické, či psychické prejavy prípadnej disharmónie.
No každá čakra predstavuje aj duchovný aspekt bytia človeka, ktorý sa týka našich rodinných vzťahov, morálnych zásad či duchovného rozvoja.
Spôsobov ako harmonizovať tieto energetické centrá je niekoľko. Teplo a farba terapeutických sviečok sú ďašou alternatívou ako dorovnať energie v jednotlivých čakrách.
Pracovať s nástrojom ako sú terapeutické sviečky je veľmi účinné, ale ak pracujete v konkrétnom „priestore“ s plným vedomím toho, čo všetko sa v danom mieste deje a čo všetko ovplyvňuje, umocní to výsledok – teda dosihnutie harmónie!
Kurz je vhodný pre terapeutov aj laikov, ktorí už s terapeutickými sviečkami majú viac skúseností. Pre začiatočníkov sú určené základné kurzy.
Dátum: sobota 9. novembera 2019
Čas: 9:30 – 15:30
Miesto: Harmónia – centrum sebarozvoja, Hradbová 11, Košice
Cena: 59 eur (v cene je: certifikát o absolvovaní kurzu, školiace materiály, sviečky na praktickú časť,
občerstvenie)
Pre účasť je potrebné sa prihlásiť prostredníctvom registračného formulára: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSeedM5Bm1Z…/viewform…
Upozornenie: obedňajšiu prestávku sme zrušili – aby sme efektívnejšie využili váš/vnáš čas – preto si môžte doniesť niečo z domu alebo objednať donášku. K dispozícii bude káva, čaj a koláčiky.
Prednášajúci: Ing. Mária Šáriová

Dátum

09 nov 2019
Expired!

Čas

9:30 - 15:30

Cena

59,00 €

Miesto

Harmónia - centrum sebarozvoja
Hradbová 11, Košice

Organizátor

AnimaCentrum, Košice
Telefón
0915 850 066
Email
info@animacentrum.sk
Web stránka
https://www.animacentrum.sk