“Svět bez hranic” autori: Joe Vitale a Dr. Ihaleakala Hew Len

10,50 (nie sme platcom DPH)

Kniha popisuje jeho metódu. Popisuje príčiny všetkého, čo sa vám deje a prihodí a ako “očistiť” negativitu, aby ste sa mohli znova spojiť so svojou božskou podstatou.

Píše o knihe vydavateľ knihy a organizátor seminárov Dr. Ihaleakala Hew Lena v Čechách – Cintamani.cz

Kategórie:

Svět bez hranic” je jednou z najúchvatnejších kníh, ktorá kedy vôbec bola napísaná. Hovorí o neobyčajnom terapeutovi, ktorý vyliečil celé oddelenie mentálne postihnutých recidivistov, bez toho aby ktoréhokoľvek z nich videl.

Kniha popisuje jeho metódu. Popisuje skutočnú príčinu všetkého, čo sa vám deje a prihodí a ako “očistiť” negativitu, aby ste sa mohli znova spojiť so svojou božskou podstatou.
Píše o knihe vydavateľ knihy a organizátor seminárov Dr. Ihaleakala Hew Len v Čechách – Cintamani.cz

Moje skúsenosti:

Túto knihu často odporúčam svojim klientom. Počas terapií sa často venujeme téme odpustenia a uvoľnenia “väzieb”, ktoré sú príčinou neúspechov, stále sa opakujúcich neuspokojivých či zlých vzťahov, zvláštnych podvodov, či zrád.

Každý si z tejto knihy aj techniky zapamätá to, čo mu je najbližšie. Slová, ktorým rozumie a teda vie si predstaviť v akých situáciách sa dá s touto technikou pracovať. Niekoho oslovia príbehy, iného zas obrazce znázorňujúce vzťahy príčiny a následku…

Sú to viac než len tie “štyri slová” ako to opisujú tí, ktorí sa nedostali hlbšie k podstate práce s Ho’oponopono.

Je to vedomá práca s človekom alebo ľuďmi, ktorí nám ublížili.  Hľadanie súvislostí a precítenie následkov uvoľnenia “negatívnych vzťahov”.

Na konci tejto práce je úprimný a neskutočne uvoľňujúci pocit zmierenia a ocenenia toho, že daný človek splnil časť našej vzájomnej dohody…

Ak chcete získať viac informácií a praktických skúseností môžte sa zúčastniť niektorého z kurzov. Viac v časti Prednášky a Kurzy.