.

vlasy

Panaderm - (anti-age) unisex krém

Panaderm je prírodný bioinformačný ozónový krém, ktorý neobsahuje žiadne chemické ani konzervačné látky. Je vhodný pre všetky typy pleti.
 
Čo je to bioinformačná kozmetika:
Bioinformačná kozmetika harmonizuje energetické dráhy tela (meridiány) a prostredníctvom biorezonancie ruší energetickú príčinu disharmónie v informačnom poli človeka. Hlboko ho čistí a detoxikuje. Keď zasiahne rezonančná vlna miesto kde sú uložené toxíny, spôsobí malé „zemetrasenie“, toxíny sa uvoľnia a telo ich vylúči. Človek si sám dokáže oživiť svoje samoregeneračné schopnosti a následne uvedie svoje telo do harmonického stavu. Po celom tele sú na pokožke reflexné zóny orgánov, ktoré telo využíva pre harmonizáciu funkcií svojich orgánov.

Lycium Chinense (Kustovnica čínska) - čaj

LyciumLyciumLycium chinense sa pestuje najmä v Číne a Tibete. Plod sa používa ako celkové tonikum na posilnenie obličiek, pečene a pri únave. Je prirodzeným zdrojom energie aj z ľahko stráviteľných cukrov a provitamínov A, vitamínov BI, B2 a C pre športovcov, ťažko pracujúcich, oslabených a zostarnutých ľudí. Podporuje dlhovekosť. Má antioxidačné účinky - eliminuje riziko poškodenia buniek voľnými radikálmi aslnečným žiarením, tým spomaľuje starnutie kože a tela.

Helichrysum arenarium (Slamiha piesočná) - čaj

Slamiha piesočná zlepšuje trávenie, tlmí nadýmanie, podporuje vylučovanie žlče, sekréciu žalúdočných štiav a slinivkových výlučkov. Používa sa pri viróznych a chronických zápaloch pečene, dolných močových ciest a vyrážkach.

Eliminuje riziko vzniku žlčníkových kameňov, zápalu žlčníka a žlčovodov. Zmierňuje kŕče a zlepšuje metabolizmus.

Pôsobí diureticky, antibioticky, antialergicky, bakteriostaticky a spazmolyticky.

Citrus Aurantium (Divoký pomaranč) - čaj

Divoký alebo tiež horký pomaranč je pôvodnou formou a rastie divoko v prírode. Má antimikrobiálne a antivírové účinky na rotavirus. Indiáni Južnej Ameriky ju používajú pre detoxikáciu a posilnenie celého organizmu, pri detských kolikách, nachladení, chrípkach, horúčkach, pre lepšie potenie a odkašľávanie. Pre zníženie možnosti vzniku rakoviny, psoriázy, nadúvaniu, hnačkám, parazitom v črevách, kŕčoch, reumatizme, nervovom vyčerpaní a stresu . Laboratórne bol zistený radioprotektívny efekt.

Syndikovať obsah
Podaj dalej

Obchodné podmienky