Sukser menu

ušné sviečky

Workshop - konzultácie pre terapeutov a užívateľov Ušných, Telových a Čakrových terapeutických sviečok, v Košiciach

Terapeutické sviečky sú možnosťou ako odstrániť akútnu alebo chronickú bolesť, zápal alebo "zlé sny" u detí.

Workshopy sú určené pre terapeutov a laikov, ktorí používajú sviečky pre liečenie seba alebo svojich blízkych. Nie je vhodný pre úplných začiatočníkov - pre nich sú vytvorené úvodné kurzy.

Tieto workshopy alebo konzultačné semináre sa budú konať raz mesačne. Každý seminár bude na inú tému, ktorá bude rozoberaná v prvej časti a druhú časť budú tvoriť otázky účastníkov

Kurz práce s Ušnými a Telovými terapeutickými sviečkami, 30.3.2019, BREZNO

Pozývame nadšencov "sviečkovania" na Kurz práce s Ušnými a Telovými terapeutickými sviečkami do BREZNA. Bude to základný kurz s nevyhnutnou teoretickou časťou o fungovaní, účinkoch, indikáciách a kontraindikáciách pri práci s terapeutickými sviečkami.

V praktickej časti budeme riešiť konkrétne zdravotné problémy účastníkov kurzu, aby si na vlastnej koži mohli vyskúšať ako sviečky "pracujú"!

Kurz "UŠNÉ a TELOVÉ terapeutické sviečky v praxi, 23.3.2019, v Košiciach


Po dlhšej pauze znova v Košiciach!
Srdečne Vás pozývame na Kurz práce s UŠNÝMI a TELOVÝMI terapeutickými sviečkami. Uvítame začínajúcich nadšencov aj tých, ktorí so sviečkami už nejaký čas pracujú.

Terapeutické Ušné alebo Telové sviečky sa už dávno používali v domácnostiach pre vlastnú potrebu pri riešení rôznych zdravotných problémov no už aj mnoho terapeutov a liečiteľov s úspechom sviečkovanie používa ako doplnok k základnej terapii (napr. maséri, kozmetičky, fyzioterapeuti...)

"Sviečkovanie" - ako používať ušné a telové sviečky - PREDNÁŠKA v Trnave, 6.4.2018

Srdečne Vás pozývame na prednášku o spôsobe a možnostiach použitie Ušných a Telových sviečok.

Povieme si o histórii používania telových sviečok, ktorá siaha ďaleko do minulosti. Nie je novodobý "vynález" - používali ich aj naše staré mamy - aj tá moja :*

Popíšeme si princíp fungovania aké druhy sviečok sa používajú, možnosti ich použitia - miesta kam ich priložiť so zreteľom na žiadaný účinok.

Syndikovať obsah
Podaj dalej