Sukser menu

Diochi

DIOCHI - regenerácia vo Sfére

Spoločnosť Diochi predstavuje komplexný systém regenerácie organizmu - bioinformačné prípravky vyrobené z rastlín a éterických olejov, ktoré sa rýchle vstrebávajú a navracajú telu sviežosť a vitalitu.
Harmonizuje postupne všetky energetické dráhy (meridiány) a vďaka tomu si telo samo prirodzenou cestou upravuje problémy, ktoré sa spájajú s disharmóniou v týchto meridiánoch. Bioinformačné prípravky boli zostavené na základe najnovších poznatkov v oblasti fytoterapie, homeopatie, kryštalterapie, psychotroniky a biorezonancie.
V prípravkoch sú použité osvedčené a účinné rastliny, ktoré sú podľa svojho vyžarovania zostavené tak, aby sa s bioinformáciami navzájom synergicky dopĺňali.

Biorezonancia a bioinformácia

Všetky bunky v našom tele sa neustále pohybujú a prostredníctvom určitých vlnových dĺžok (rezonancie) spolu komunikujú. Ak je však táto rezonancia narušená (napr. kvôli prítomnosti toxínov v tele), telesné funkcie sú oslabené a vznikajú zdravotné problémy.
Zatiaľ čo fytolátky pôsobia na orgány priamo, bioinformácie prostredníctvom rezonancie rušia príčinu ochorení v informačnom poli človeka. Prečistením všetkých častí organizmu máte možnosť posilniť aj svoje energetický obal. Orgány začnú lepšie pracovať a spustia sa samoregeneračné procesy.

Syndikovať obsah
Podaj dalej