.

"Jemná masáž - Metamorfná technika"


.
Táto zaujímavá a ozaj veľmi jednoduchá a jemná technika sa mi veľmi osvedčila a aj ostatní, ktorí sa zúčastnili kurzu by mi dali za pravdu.
Bola som až prekvapená, aké silné a hlboké zážitky môže priniesť tak jemný dotyk - ako dotyk "motýlích krídiel".

Cez prežitie svoj vlastného obdobia v brušku svojej mamy (niektorí počuli jej hlas, iní cítili jej vôňu, videli svojich rodičov, či prežili vlastné narodenie - a poniektorí zas prežívali príjemné pocity spojené so vznášaním sa, či plávaním v teplej vode, a niektorí dokonca hlboko zaspali :o) sa začnú rozpletať problémy, ktoré sa s nami "vlečú" po celý život. Psychika sa neuveriteľne uvoľní a uvoľnia sa aj vzťahy v najbližšom okolí (v rodine aj v práci - nefungujúce vzťahy s partnerom, či stále sa opakujúce sklamania či chyby).

Veľmi jasná a jemná metóda odstránenia psychických blokov (strach, fóbia, nepozornosť, hyperaktivita, agresivita,...), ktoré majú svoj začiatok v období od počatia po narodenie.

Masáž nôh sa zameriava na prácu s duševnými vzorcami. Má svoj systém bodov a energetických línií na spodnej časti nohy, ktoré zodpovedajú nášmu psychickému vývoju od samotného počatia.
Správnym pôsobením na tieto miesta sa dajú odstrániť negatívne duševné štruktúry a životné vzory, ktoré se vytvorili ešte v prenatálnom období nášho života. Celá metóda úzko súvisí so systémom čakier.

Ak sa chcete ešte podrobnejšie informovať, môžte tak urobiť telefonicky na 0915 850 066 alebo cez kontaktný formulár http://animacentrum.sk/contact

Podaj dalej

Obchodné podmienky