Sukser menu

odblokovanie

Metamorfná - prenatálna masáž - I. časť - Rodičia

Metamorfná masáž je veľmi, veľmi jemná masáž na chodidlách a na rukách. Nazýva sa aj "prenatálna" masáž, pretože oblasti, ktoré sú stimulované predstavujú jednotlivé obdobiam nášho prenatálneho vývoja.

Jemným dotykom sa "presvetľujú/stimulujú" problematické miesta, kde "uviazla" spomienka - všetko, čo dieťa v brušku pociťuje ako stres, šok, strach, odmietanie zo strany rodičov.

Kurz "Masáž motýlích krídel" - 21. apríla 2012

"Masáž motýlích krídel" - veľmi jemná technika odstraňovania blokov vytvorených počas prenatálneho obdobia (kým sme boli "v brušku" až po narodenie-pôrod).

Príjemná a jednoduchá relaxačné metóda samoliečenia s hlbokými účinkami, ktorá umožňuje preklenúť emocionálne, fyzické či psychické bloky a rozvinúť tak vlastný potenciál. Je optimálnym prostriedkom pre rozpustenie blokov, obáv a strachov.

Má trvalý, hlboký a nenásilný účinok, neprovokuje žiadne traumy.

Môže sa ju naučiť ktokoľvek.

Energovibračné obrazy - zážitková prednáška

Milí priatelia,

srdečne Vás pozývam na praktickú prednášku s pani Marií Šalátovou o energovibračných obrazoch vytvorených automatickou kresbou.

Spolu s nami prejdete spôsoby použitia týchto obrazov pri rušení negatívnych programov, "čistenie" priestoru (bytu, domu, kancelárie), či vlastného energetického poľa. Ako sa s ich pomocou liečiť - odstránením emocionálnych blokov a zdravotných problémov (bolesti, zápalu,...)

Vyskúšate si ako sa pracuje s obrazmi z "Tarotu 2002", "Zverokruhom" a obrazmi z cyklu "Otčenáš".

Syndikovať obsah
Podaj dalej