Sukser menu

KALENDÁR prednášok, kurzov, terapií

Tu si môžte pozrieť a nájsť aj bližšie informácie ku pripravovaným prednáškam, kurzom, workshopom, ktoré organizuje AnimaCentrum, Košice :)

Vitajte na stránkach Centra zdravia Anima!


Vítame Vás na stránkach nášho centra, ktoré pre Vás ešte dotvárame
a dopĺňame.
Ak vás trápi vzťahový alebo zdravotný problém, s ktorým si už neviete rady, príďte alebo nám napíšte.

Budeme spolu hľadať príčiny a možné riešenia.

"Naše zdravie je v našej mysli."

KOŠICE, prednáška METAMORFNÁ masáž s prínosom pre prácu DULY a pôrodnej asistentky, 29.01.2020

* Prítomnosť – neprítomnosť otecka pri pôrode (na fyzickej či emočnej úrovni) a jeho vplyv na ďalší psychologický vývoj dieťaťa.
Dozvieme sa, ako celoživotné zápisy, ktoré vznikajú počas pôrodu ovplyvňujú správanie (reakcie) dieťaťa v stresových situáciách v jeho ďalšom živote. Téma sa týka nás všetkých. Srdečne pozývame na prednášku o motýlej masáži aj všetky budúce mamičky, oteckov, ĺudí, ktorých táto téma zaujíma.

GALANTA, prednáška - DOHODY DIEŤAŤA s RODIČOM pred narodením, 23.01.2020

Dohody a sľuby sa nepovedia len tak. Niektoré sú malé iné tak významné, že nás zvedú dohromady aj v niekoľkých životoch...

Jednou z najdôležitejších dohôd je dohoda medzi rodičom a dieťaťom. Koho si vyberieme ako mamu a otca nikdy nie je náhoda. Vždy je za tým spoločný cieľ a spoločná dohoda.

DOLNÝ KUBÍN, prednáška - PRENATÁLNE OBDOBIE a naše Partnerké vzťahy, Práca, Talenty, 21.01.2020

Srdečne pozývam na ďalšiu z prednášok o vplyve pocitov, postojov a názorov rodičov počas prenatálneho obdobia na dieťa - nie len v detstve, ale aj po celý život...

Prenatálne obdobie - partnerské vzťahy, práca, talenty

Je známe, že to, ako sa mama cíti počas tehotenstva vplýva na dieťatko - no ako konkrétne sa potom v dospievaní a dospelosti prejavujú tieto pocity a postoje je už známe menej.
Prokrestinácia (odkladanie povinností), snaha zapáčiť sa spolužiakom či preberanie prílišnej zodpovednosti....

Workshop - konzultácie pre terapeutov a užívateľov Ušných, Telových a Čakrových terapeutických sviečok, v Košiciach

Terapeutické sviečky sú možnosťou ako odstrániť akútnu alebo chronickú bolesť, zápal alebo "zlé sny" u detí.

Workshopy sú určené pre terapeutov a laikov, ktorí používajú sviečky pre liečenie seba alebo svojich blízkych. Nie je vhodný pre úplných začiatočníkov - pre nich sú vytvorené úvodné kurzy.

Tieto workshopy alebo konzultačné semináre sa budú konať raz mesačne. Každý seminár bude na inú tému, ktorá bude rozoberaná v prvej časti a druhú časť budú tvoriť otázky účastníkov

Kurz MOTÝLIA masáž - Metamorfná technika pre rodičov, 14.6. 2019, Košice

Žena v tehotenstve prechádza krásnym obdobím, no nie je to tak u každej a nie je to stále len krásne. Nie vždy je tehotenstvo plánované, dieťa očakávané, môžu sa vyskytnúť zdravotné komplikácie, aj hádky a nezhody v rodine, no aj ťažké tragédie.
To všetko vplýva cez mamu na dieťa. Dieťatko si ukladá všetky spomienky, všetky udalosti a krízové situácie, ktoré sa počas jeho prenatálneho obdobia stali - ako aj reakcie svojich rodičov na tieto udalosti, ich postoj - ako danú situáciu vyriešili, či nevyriešili...

Kurz práce s Ušnými a Telovými terapeutickými sviečkami, 30.3.2019, BREZNO

Pozývame nadšencov "sviečkovania" na Kurz práce s Ušnými a Telovými terapeutickými sviečkami do BREZNA. Bude to základný kurz s nevyhnutnou teoretickou časťou o fungovaní, účinkoch, indikáciách a kontraindikáciách pri práci s terapeutickými sviečkami.

V praktickej časti budeme riešiť konkrétne zdravotné problémy účastníkov kurzu, aby si na vlastnej koži mohli vyskúšať ako sviečky "pracujú"!

Kurz "UŠNÉ a TELOVÉ terapeutické sviečky v praxi, 23.3.2019, v Košiciach


Po dlhšej pauze znova v Košiciach!
Srdečne Vás pozývame na Kurz práce s UŠNÝMI a TELOVÝMI terapeutickými sviečkami. Uvítame začínajúcich nadšencov aj tých, ktorí so sviečkami už nejaký čas pracujú.

Terapeutické Ušné alebo Telové sviečky sa už dávno používali v domácnostiach pre vlastnú potrebu pri riešení rôznych zdravotných problémov no už aj mnoho terapeutov a liečiteľov s úspechom sviečkovanie používa ako doplnok k základnej terapii (napr. maséri, kozmetičky, fyzioterapeuti...)

Moje Predsavzatia a Sebeckosť.

Sedím a čítam po Novom roku o predsavzatiach. Sú rôzne. Týkajú sa zdravia, nových poznatkov, hľadania partnerov aj zmyslu života.

Chcem si vybaviť tie svoje, no na papier som si nikdy žiadne nepísala.
Vždy to boli len myšlienkové pochody v mojej hlave. Ale aj tak zisťujem, že sa rokmi menia, je ich menej, sú jednoduchšie a sebeckejšie.
To čo bolo kedysi dôležité bolo niekde "vonku". Týkali sa blízkych aj vzdialených ľudí a tém.

1. Starať sa viac o druhých
2. Spoznať nové krajiny

Syndikovať obsah
Podaj dalej