.

AromaTouch terapia

AromaTouch™ je masážna technika, pri ktorej sa aplikujú vybrané esenciálne oleje v čistom, neriedenom stave priamo na chrbát a chodidla klienta. Je dôležité používať len čisté oleje terapeutickej kvality (pri tejto masáži používam oleje firmy dōTERRA).

Masážny postup zostavil Dr.Hill, uznávaný odborník v obore aromaterapie. Spojil v nej znalosti západnej a východnej medicíny s pôsobením éterických olejov.

AromaTouch je jemná technika, ktorá prináša hlboké a dlhodobé účinky.

Hlavní oblasti pôsobenia masáže AromaTouch:

○ Uvoľnenie stresu
○ Posilnenie imunity - zníženie toxickej záťaže organizmu (vírusy, baktérie)
○ Zníženie zápalových procesov v tele
○ Obnovenie rovnováhy autonómneho nervového systému
○ Vyrovnanie hladiny hormónov


AromaTouch terapia sa v štyroch fázach aplikuje na chrbát a chodidlá:

I. Odstránenie stresu: Pod pojmom stres rozumieme spôsob, ktorým naše telo reaguje na problémy fyzického aj psychického rázu (prepracovanosť, nedostatok živín, patogénne mikroorganizmy či toxické chemikálie). Chronický, dlhotrvajúci stres oslabuje naše systémy a obmedzuje ich schopnosť reagovať na ďalšie zmeny a výzvy.

Oleje použité v tejto fáze: Zmes olejov BALANCE™ (smrek, ružové drevo, kadidlo, marocký harmanček) a LEVANDUĽA.

.
II. Redukcia toxickej záťaže: Naše telo sa musí denne vyrovnávať s náporom toxínov a patogénnych mikroorganizmov, čo naše telo vyčerpáva. Oleje použité v tejto fáze vynikajú schopnosťou redukovať škodlivé mikroorganizmy a neutralizovať voľné radikály.

Oleje použité v tejto fáze: MELALEUCA (Tea tree) a zmes OnGUARD™ (divoký pomaranč, klinček, škorica, eukalyptus radiata, rozmarín).

III. Zníženie zápalových procesov: Zápal je prirodzená reakcia imunitného systému, s ktorého pomocou telo vzdoruje infekciám alebo opravuje poškodené tkanivá. Sprevádza ho začervenanie, opuch, horúčka alebo bolesť. V obmedzenej miere je táto reakcia užitočným nástrojom, ktorým telo napravuje poškodenia, ale pokiaľ sa zápal stane chronickým, môže spôsobovať ďalšie ničenie okolitých tkanív a oslabovať telo bolesťou.

Oleje použité v tejto fáze: zmes AromaTouch ™ (cypruštek, majorán, mäta, bazalka, grapefruit, levanduľa) a zmes DEEP BLUE™ (libavka- gaultéria indiánska, gáfor, mäta, marocký harmanček, harmanček pravý, slamienka, osmanthus)

IV. Obnovenie rovnováhy autonómnej nervovej sústavy. Autonómna nervová sústava (vegetatívna nervová sústava) je súčasťou periférneho nervového systému, ktorého úlohou je udržovať optimálne vnútorné podmienky organizmu (homeostázu). Pozostáva z nervov, ktoré sú spojené so svalmi, orgány, tkanivami a systémami, ktoré nevyžadujú naši vedomú kontrolu. Tento systém sa delia na dve časti: sympatický a parasympatický. Pre optimálne fungovanie našeho tela je dôležité, aby oba systémy pracovali v súčinnosti a dokázali udržovať organizmus v stave homeostázy - vyrovnanosti.

Oleje použité v tejto fáze: DIVOKÝ POMARANČ a MäTA PIEPORNÁ.

Celá procedúra trvá asi jednu hodinu. Vyhradený je po nej aj čas na relaxáciu.

Dôležité je piť viac čistej vody, ktorá podporí detoxikáciu!

Na terapiu je potrebné sa objednať telefonicky na čísle: 0915 850 066.

Podaj dalej

Obchodné podmienky