Sukser menu

nechty

Diocel

Regeneruje meridián obličiek a močového mechúra, pľúc a lymfatického systému.

Pre detoxikáciu organizmu sú obličky a ich správna funkcia nesmierne dôležitým orgánom.
Majú na starosť vodné a minerálové hospodárstvo.

Diocel pomáha pri zápaloch močových ciest, obličiek, častých angínach, pomočovaní, Alzheimerovej chorobe, astme, artritíde a osteoporóze.

Prehľadný zoznam symptómov
.
Diocel a Kolená - Súvisiaci článok
.
Diocel a Lymfatický systém - Súvisiaci článok
.
Diocel a Obličky - Súvisiaci článok
.
Diocel v OBCHODÍKU

Astomin

Regeneruje meridián žalúdka a sleziny s pankreasom, pečene a žlčníka.

Hlavnou funkciou žalúdka je premiešanie a natrávenie prijatej potravy pomocou tráviacich štiav a kyseliny chlórovodíkovej. Nehostinné prostredie tu zlikviduje niektoré druhy baktérií.
Párovým orgánom žalúdka je jeho verný pomocník - pankreas, ktorý má v niektorých prípadoch spojitosť s kvalitou povrchu našich slizníc. Na "upratovaní" týchto orgánov veľmi záleží, pretože odtiaľ sa zo surovej stravy odčerpáva časť energie pre naše telo.

Lycium Chinense (Kustovnica čínska) - čaj

LyciumLyciumLycium chinense sa pestuje najmä v Číne a Tibete. Plod sa používa ako celkové tonikum na posilnenie obličiek, pečene a pri únave. Je prirodzeným zdrojom energie aj z ľahko stráviteľných cukrov a provitamínov A, vitamínov BI, B2 a C pre športovcov, ťažko pracujúcich, oslabených a zostarnutých ľudí. Podporuje dlhovekosť. Má antioxidačné účinky - eliminuje riziko poškodenia buniek voľnými radikálmi aslnečným žiarením, tým spomaľuje starnutie kože a tela.

Smilax Officinalis - čaj

Smilax officinalisSmilax officinalisSmilax (SARSAPARILLA VERACRUZ) bol indiánom Južnej Ameriky veľmi známy a obľúbený pre svoje tonizačné a afrodiziakálne účinky. Podporuje tvorbu testosterónu a progesterónu, prirodzený anabolizmus a metabolizmus tela.

Syndikovať obsah
Podaj dalej