Sukser menu

liečenie

Keď sa dostane duša do súladu s telom nastáva...

Keď sa dostane duša do súladu s telom nastáva samoliečenie.

Keď sa stratí dobrá nálada a v stave rozladenia strácame spojenie so sebou. Ak tento stav trvá príliš dlho nastáva strata rovnováhy, prichádzajú fyzické a psychické problémy.

Každá nezrovnalosť sa dá liečiť, keď vrátime späť informáciu duši aj telu o sebe samom o tom ako má vyzerať zdravé.

Tak ako má každý jedinečný odtlačok prsta, tak má každý aj jedinečnú frekvenciu radosti a srdečnosti, čo je podstatou zdravia. Podstatou je

ORGONITY a ich energia

Orgonit je univerzálny pomocník - harmonizuje prostredie a neutralizuje:

- ELEKTROSMOG - Orgonit neutralizuje negatívne pôsobenie elektromagnetického žiarenia akejkoľvek elektroniky, elektrických stĺpov, vysielačov, wi-fi zariadení...
- PATOGÉNNE ZÓNY - Orgonit veľmi zmierňuje ich nežiadúce pôsobenie tým, že ich neutralizuje (tektonické zlomy v podloží domu, pôsobenie spodných vôd,...)
- PSYCHOSOMATICKÉ ZÓNY - Orgonit zlepšuje a ukľudňuje "atmosféru" – emócie a nálady doma, stresy v kancelári, či v každom priestore kde sa ľudia pohybujú.

Orgonit nie je kameň. Orgonit je tvorený zmesou organickej hmoty (napr. živice, včelím voskom alebo ďalšími materiálmi), ktoré z okolia silne priťahujú pránu (nazýva sa orgon); a anorganických kovových triesok (špony), ktoré energie odrážajú späť skrze organikum do priestoru, ale už zneutralizované v zmysle narušenia disharmónií.

Žijeme v energetickom a informačnom poli, kde všetky objekty spojuje a ovplyvňuje ich vzájomné pôsobenie. V rodinných domoch a zvlášť vo viacposchodových domoch (panelákoch) nás všade obklopuje magnetické, elektrické a statické pole s rôznymi vlnovými dĺžkami. V poslednej dobe ešte pribudli negatívne mikrovlny z WIFI vysielačov a iných bezdrôtových technológií a zariadení. Pôsobení žiarenia z televízorov, počítačov a ďalších prístrojov pridáva na patogenite prostredí v ktorom žijeme, popri trvalom pôsobení vodných, geopatogénnych zón a ich krížení. Nehovoriac o psychosomatickej oblasti (napätie, emócie, hádky, stres, neistota, nerovnováha, strach, pamäť priestorov, kde žijeme..). V mestách je stupeň antropogénneho smogu ešte 10 x vyšší než mimo mesto. Ľudia, ktorí žijú v bytoch, kde je na podlahe PVC krytina, trpí častejšie bolesťami hlavy.
Namiesto vymenovania dlhého zoznamu disharmonicky pôsobiacich energií, sa radšej zameriame na UNIKÁTNE RIEŠENIE - pomocou orgonitu .

Energovibračné obrazy - zážitková prednáška

Milí priatelia,

srdečne Vás pozývam na praktickú prednášku s pani Marií Šalátovou o energovibračných obrazoch vytvorených automatickou kresbou.

Spolu s nami prejdete spôsoby použitia týchto obrazov pri rušení negatívnych programov, "čistenie" priestoru (bytu, domu, kancelárie), či vlastného energetického poľa. Ako sa s ich pomocou liečiť - odstránením emocionálnych blokov a zdravotných problémov (bolesti, zápalu,...)

Vyskúšate si ako sa pracuje s obrazmi z "Tarotu 2002", "Zverokruhom" a obrazmi z cyklu "Otčenáš".

Ho´oponopono - havajská technika liečenia a sebapoznania.

Rada by som Vám predstavila knihu o havajskej technike sebapoznania a sebaliečenia - Ho´oponopono - knihu "Svět bez hranic", autorov Joe Vitale (spoluautor knihy The Secret-Tajomstvo) a Dr. Ihaleakala Hew Len (havajský terapeut)

Ponúkam Vám túto jedinečnú knihu, ktorá mi veľmi pomohla a o ktorej myšlienku a techniku sa s Vami chcem podeliť.

Knihu si môžte objednať v našom obchodíku

- - - - Ho'oponopono - - - -

Kurz "Sebaliečenie vlastnou energiou", 28.-29.03.2009, Bratislava

ANIMACENTRUM Vás spolu s lektorom Josefom Červienkom (Olomouc) pozýva na prirodzenú cestu k sebapoznaniu, životnej rovnováhe, fyzickému a psychickému zdraviu v rámci BIOAKADÉMIE VEKU VODNÁRA, kde prostredníctvom kurzov, seminárov a štúdia na tému: „Človek vo svete energií", organizuje prvý zo série seminárov: SEBALIEČENIE VLASTNOU ENERGIOU Termín: 28.-29.

Syndikovať obsah
Podaj dalej