Sukser menu

geopatogénne zóny

ORGONITY a ich energia

Orgonit je univerzálny pomocník - harmonizuje prostredie a neutralizuje:

- ELEKTROSMOG - Orgonit neutralizuje negatívne pôsobenie elektromagnetického žiarenia akejkoľvek elektroniky, elektrických stĺpov, vysielačov, wi-fi zariadení...
- PATOGÉNNE ZÓNY - Orgonit veľmi zmierňuje ich nežiadúce pôsobenie tým, že ich neutralizuje (tektonické zlomy v podloží domu, pôsobenie spodných vôd,...)
- PSYCHOSOMATICKÉ ZÓNY - Orgonit zlepšuje a ukľudňuje "atmosféru" – emócie a nálady doma, stresy v kancelári, či v každom priestore kde sa ľudia pohybujú.

Orgonit nie je kameň. Orgonit je tvorený zmesou organickej hmoty (napr. živice, včelím voskom alebo ďalšími materiálmi), ktoré z okolia silne priťahujú pránu (nazýva sa orgon); a anorganických kovových triesok (špony), ktoré energie odrážajú späť skrze organikum do priestoru, ale už zneutralizované v zmysle narušenia disharmónií.

Žijeme v energetickom a informačnom poli, kde všetky objekty spojuje a ovplyvňuje ich vzájomné pôsobenie. V rodinných domoch a zvlášť vo viacposchodových domoch (panelákoch) nás všade obklopuje magnetické, elektrické a statické pole s rôznymi vlnovými dĺžkami. V poslednej dobe ešte pribudli negatívne mikrovlny z WIFI vysielačov a iných bezdrôtových technológií a zariadení. Pôsobení žiarenia z televízorov, počítačov a ďalších prístrojov pridáva na patogenite prostredí v ktorom žijeme, popri trvalom pôsobení vodných, geopatogénnych zón a ich krížení. Nehovoriac o psychosomatickej oblasti (napätie, emócie, hádky, stres, neistota, nerovnováha, strach, pamäť priestorov, kde žijeme..). V mestách je stupeň antropogénneho smogu ešte 10 x vyšší než mimo mesto. Ľudia, ktorí žijú v bytoch, kde je na podlahe PVC krytina, trpí častejšie bolesťami hlavy.
Namiesto vymenovania dlhého zoznamu disharmonicky pôsobiacich energií, sa radšej zameriame na UNIKÁTNE RIEŠENIE - pomocou orgonitu .

Diagnostika automatickou kresbou - 28.september - 1.október 2010

Milí priatelia,

v dňoch 28.september - 1.októbra 2010 (ut-pia) bude vykonávať v Centre zdravia ANIMA (Klub DIOCHI), na Šoltésovej 13, Košice

individuálnu diagnostiku pani Marie Šalátová (Praha)

- diagnostika zdravotného stavu automatickou kresbou - zisťovanie príčin ochorení, odporučenie vhodného liečebného postupu;
- zisťovanie nadania u detí; chanelling;
- možnosť zistenia termínu otehotnenia a iných dôležitých termínov...

- zisťovanie geopatogénnych zón v byte, dome; hľadanie spodných vôd, atd.)

p. Marie Šalátová (Praha) - Diagnostika automatickou kresbou

V dňoch 16.-18. júna 2010 (str-pia) bude v Centre zdravia ANIMA, Šoltésovej 13, Košice (Klub DIOCHI), vykonávať diagnostiku pani Marie Šalátová (Praha).

Diagnostika je zameraná hlavne na:
* zdravotný stav, chronické ochorenia
* pri problémoch s otehotnením (neplodnosťou)
* geopatogénne zóny (GPZ)
* zisťovanie daností (nadania) detí aj u dospelých, zamerania či jazykových schopností detí
* problémy v partnerskom vzťahu....

p. Marie Šalátová - diagnostika automatickou kresbou

V dňoch 24.-26. február 2010 (str-pia) bude v Centre zdravia ANIMA, Šoltésovej 13, Košice (Klub DIOCHI), vykonávať diagnostiku pani Marie Šalátová (Praha).

Diagnostika je zameraná hlavne na:
* zdravotný stav, chronické ochorenia
* pri problémoch s otehotnením (neplodnosťou)
* geopatogénne zóny (GPZ)
* zisťovanie daností (nadania) detí aj u dospelých, zamerania či jazykových schopností detí
* problémy v partnerskom vzťahu....

Syndikovať obsah
Podaj dalej