Sukser menu

deti

Metamorfná - prenatálna masáž - I. časť - Rodičia

Metamorfná masáž je veľmi, veľmi jemná masáž na chodidlách a na rukách. Nazýva sa aj "prenatálna" masáž, pretože oblasti, ktoré sú stimulované predstavujú jednotlivé obdobiam nášho prenatálneho vývoja.

Jemným dotykom sa "presvetľujú/stimulujú" problematické miesta, kde "uviazla" spomienka - všetko, čo dieťa v brušku pociťuje ako stres, šok, strach, odmietanie zo strany rodičov.

Kurz "Masáž motýlích krídel" - 21. apríla 2012

"Masáž motýlích krídel" - veľmi jemná technika odstraňovania blokov vytvorených počas prenatálneho obdobia (kým sme boli "v brušku" až po narodenie-pôrod).

Príjemná a jednoduchá relaxačné metóda samoliečenia s hlbokými účinkami, ktorá umožňuje preklenúť emocionálne, fyzické či psychické bloky a rozvinúť tak vlastný potenciál. Je optimálnym prostriedkom pre rozpustenie blokov, obáv a strachov.

Má trvalý, hlboký a nenásilný účinok, neprovokuje žiadne traumy.

Môže sa ju naučiť ktokoľvek.

kniha: "OBYČAJNÉ NANIČMAMY" autorky: Anna Miškerníková, Ľubica Noščáková

Dve obyčajné naničmamy píšu o svojom pohľade na materstvo a rodičovstvo. Opisujú drobné príhody v rodinnom živote, vďaka ktorým sa navzájom so svojimi deťmi učia, ako spolu tvoriť šťastnú a spokojnú rodinu.

Úryvky z knihy:
Broňa

Ráno ma zobudili na svitaní. Telo odmietlo vstať. Zrazu som poznala každú jeho časť - a že sa hlásili o slovo všetky! Naraz! Boleli, akoby sa dohodli. Lenže to sa mi asi len chceli pomstiť za včerajšie jarné harašenie na záhrade.

Syndikovať obsah
Podaj dalej